قیمت لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد

یکی از رایج ترین درمان ها برای رفع موهای زائد، لیزر می باشد. با توجه به فراگیر شدن استفاده از دستگاه های لیزر برای درمان موهای زائد و تعداد بالای مراکز لیزر موجود و همچنین وجود تعرفه های گوناگون لیزر موهای زائد، دانستن قیمت لیزر موهای زائد به یکی از دغدغه های افرادی که خواستار این درمان هستند، تبدیل شده است.

دلایل تفاوت قیمت لیزر موهای زائد در چیست؟

این روزها، با توجه به پیشرفت تکنولوژی، شاهد حضور انواع دستگاه های لیزر در بازار هستیم، که هر کدام از این دستگاه ها با توجه به عملکرد و کارایی که دارند، تعرفه های متفاوتی هم دارند. در واقع تفاوت قیمت لیزر موهای زائد به علت نوع خنک کننده ای می باشد، که در دستگاه استفاده شده است.

همه ی دستگاه های لیزر برای جلوگیری از ورود گرمای بیش از حد به سطح پوست، نیاز به داشتن کولینگ یا خنک کننده می باشند. اکثر این خنک کننده ها با باد ساده یا ترکیب با آب کار می کنند، که معمولا نمی توانند جلوی احساس سوزش را بگیرند.

در یک روش انحصاری کمپانی کندلا موفق شده است تا به جای استفاده از باد ساده، از گازهای سرد کرایوژن استفاده کند، نام این خنک کننده DCD می باشد.

این خنک کننده قبل از تابش پالس لیزر، در چند میلیونیم ثانیه کرایوژن را به سطح پوست شلیک می کند، تا میزان سوزش و درد به کمترین مقدار ممکن برسد.

همچنین وجود این سیستم کولینگ سبب می شود تا لیزر را با درجات بالاتر و بدون کمترین سوختگی و آسیب انجام داد، که نتیجه آن کاهش تعداد جلسات لیزر می باشد.

در واقع قیمت بالای دستگاه، هزینه نگهداری بالا، هزینه گازهای کرایوژن سبب می شود تا قیمت لیزر موهای زائد با دستگاه جنتل مکس پرو نسبت به سایر دستگاه ها بالاتر باشد.

البته برتری دیگری که دستگاه جنتل مکس پرو نسبت به سایر دستگاه ها دارد؛ طول موج nd:yag می باشد.

از جمله کاربردهای لیزر یگ، استفاده از آن برای لیزر موهای زائد افراد با موهای تیره می باشد.

ما در مرکز لیزر رزا خدمات مرتبط با لیزر موهای زائد بدن را با استفاده از دستگاه جنتل مکس پرو با مناسب ترین تعرفه های لیزر ارائه می دهیم.